muhammadtojesus.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Next Day Air (2009) Napisydodany: 12/02/2010

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
12/02/2010
Wyświetleń:
2474
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Kiedy dwójka przyjaciół przez przypadek dostaje paczkę zawierającą 10 kilogramów najczystszej kokainy, są w siódmym niebie. Myślą, że ich problemy w końcu się skończą kiedy tylko sprzedadzą towar. Przesyłka miała dotrzeć do ich sąsiada r11; początkującego gangstera i gdy ten nie otrzymuje jej na czas, musi jak najszybciej ją odnaleźć, zanim dowie się o tym bezwzględny szef mafii. Niestety jest już za późno. Mafiozo otrzymuje informację o wpadce i postanawia odzyskać swój towar...


Next Day Air (2009) Napisydodany: 12/02/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18218 Online:20 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze muhammadtojesus.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis muhammadtojesus.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.