muhammadtojesus.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Święt...dodany: 28/01/2011

Gatunek:
Akcja
Data Dodania:
28/01/2011
Wyświetleń:
2426
Komentarzy:
1
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Bracia MacManus wraz z ojcem ukrywają się na irlandzkiej prowincji. Tam dociera do nich wieść o zamordowaniu w Bostonie księdza, ich bliskiego przyjaciela i duchowego przewodnika. MacManusowie postanawiają się ujawnić i rozprawić się z gangsterami raz a dobrze. Ma im w tym pomóc nowy człowiek od mokrej roboty, podczas gdy ich śladem podąża seksowna agentka FBI.


Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Święt...dodany: 28/01/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • analfabeta11: Po prostu niesamowity film. Mam nadzieję, że zostanie nakręcona kolejna część (tak też sugeruje zakończenie tej). Bardzo ciekawa historia itp. Nie wiem co jeszcze napisać. Coś niesamowitego! (2011-02-11 o godz. 23:39:08)

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18219 Online:25 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze muhammadtojesus.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis muhammadtojesus.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.