muhammadtojesus.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Sherlock Holmes i Doktor Watson / Sherlock Holmes and Doctor Watson (1980-1982)Seriale muhammadtojesus.com

Nakręcony w koprodukcji polsko-angielskiej serial na motywach opowiadań sir Arthura Conan Doyle a - ojca najsłynniejszego detektywa świata: Sherlocka Holmesa. Każdy odcinek stanowi odrębną całość, ukazując kolejną zagadkę kryminalną, którą szybko i bezbłędnie rozwiązuje Sherlock Holmes (Geoffrey Whitehead). Cieszący się opinią doskonałego detektywa Sherlock Holmes zajmuje mieszkanie w domu przy Baker Street 221b. Chciałby przyjąć współlokatora. Kiedy zimą 1881 r. doktor John Watson (Donald Pickering) wraca z wojny w Afganistanie i poszukuje mieszkania w Londynie, znajomy radzi mu, aby skorzystał z oferty Holmesa. Obaj panowie szybko się zaprzyjaźniają i odtąd Watson towarzyszy Holmesowi w jego niezwykłej pracy, podziwiając jego umiejętność dedukcji i kojarzenia faktów. Pełen uznania dla przenikliwości i spostrzegawczości Holmesa jest także inspektor Lestrade (Patrick Newell) ze Scotland Yardu.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18219 Online:15 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze muhammadtojesus.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis muhammadtojesus.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.