muhammadtojesus.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Dinotopia (2002-2003)Seriale muhammadtojesus.com

Carl i David to bracia, którzy ocaleli z katastrofy samolotowej. Znaleźli się na tajemniczej wyspie, leżącej gdzieś w środku bezkresu oceanu. Zwiedzając wyspę natknęli się na tajemniczą krainę zamieszkiwaną przez ludzi i dinozaury. Niektóre gady to istoty rozumne, a nawet wykształcone, uczestniczące na równi z ludźmi w życiu kraju. Film na podstawie książki Jamesa Gurneya. Serial opowiada o losach Davida i Carla - braci ocalałych z katastrofy samolotu, którzy trafiaja do miasteczka zamieszkałego przez ludzi i dinozaury. Mieszkańców rajskiego Waterfall City atakuje wściekły tyranozaur. Muszą uciekać, tymczasem miasto zostaje opanowane przez niebezpiecznych outsaiderów. Serial powstał na podstawie książki Jamesa Gurneya. Bogaty Amerykanin Frank Scott (Stuart Wilson) wyrusza w podróż z nastoletnimi synami: Karlem (Tyron Leitso) i Davidem (Wentworth Miller). Ich samolot rozbija się w pobliżu Karaibów. Karlowi i Davidowi udaje się przeżyć. Chłopcy trafiają do tajemniczej krainy, o której czas zapomniał. Ewolucja poszła w niej inną drogą niż na całym świecie. Dinozaury nie wyginęły, tylko ciągle się rozwijały, aż do form rozumnych. Razem z ludźmi, których przodkowie dotarli do tej krainy, dinozaury tworzą żyjące w pokoju społeczeństwo.Karl i David poznają mieszkańców Dinotopii. Jest wśród nich inteligentna i piękna Marion (Katie Carr), która ma zostać w przyszłości przywódczynią swojego narodu. Jej ojciec Mayor Waldo (Jim Carter) kieruje życiem Waterfall City, stolicy Dinotopii. Chłopcy spotykają też Oonue (Colin Salmon), dowódcę oddziału Skybax Corps oraz Cyrusa Crabba (David Thewlis), wyjętego spod prawa potomka piratów. Marion zabiera przybyszów z naszego świata do Waterfall City, gdzie jej ojciec zapisuje chłopców do akademii, w której mają nauczyć się, jak żyć w Dinotopii. Na miejscu zaprzyjaźniają się z gadatliwym Zippo, dinozaurem, który zna siedemnaście języków, zarówno ludzkich jak i tych, którymi posługuje się wyłącznie jego rasa.Na nastolatków czeka sporo zajęć dodatkowych. Karl jest odpowiedzialny za doglądanie narodzin dinozaura, a David, który ma lęk wysokości, musi przejść szkolenie w oddziale Skybax, na granicy Dinotopii.Szczęśliwa na pozór kraina ma tez swoje problemy. Nie wszystkie dinozaury są rozumne i życzliwe. Tyranozaury ciągle zostają bezwzględnymi zabójcami. Na chłopców czyhają też inne niebezpieczeństwa. Nawet ugryzienie komara, który ma geny nieznane w naszym świecie, może być dla nich groźne.

  • S01E01 Odcinek 1
  • S01E02 Odcinek 2 (niedostępny)
  • S01E04 Odcinek 4 (niedostępny)
  • S01E05 Odcinek 5 (niedostępny)
  • S01E09 Odcinek 9 (niedostępny)
  • S01E10 Odcinek 10 (niedostępny)
  • S01E12 Odcinek 12 (niedostępny)

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18219 Online:15 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze muhammadtojesus.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis muhammadtojesus.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.